Doug Whitman (Toronto) |
Defeated |
Mikela Cihon (Cambridge) |
Fall 2:03 |
Nathan Cox (Beaver Local) |
Defeated |
Jesse McLeod (Harrison Central) |
Fall 1:41 |
Marcus Reed (Southern Local) |
Defeated |
Zach Clouse (Toronto) |
M-Dec 15-5 |
Dakota Bonds (John Marshall) |
Defeated |
Alyssa Barton (East Liverpool) |
Fall 0:16 |
Tomas Martin (Crestview) |
Defeated |
Nick Cekinovich (Madonna) |
Dec 6-0 |
Brendan Schrader (Shadyside) |
Defeated |
Daniel Ross (Indian Creek) |
Fall 1:53 |
Wyatt Conley (Weir) |
Defeated |
Jake Stolz (Bellaire) |
Dec 5-1 |
Dylan Reiordan (Brooke) |
Defeated |
Jacob Niswengor (Caldwell) |
Fall 2:15 |
Wyatt Moore (Beallsville) |
Defeated |
Austin Holskey (Barnesville) |
Dec 9-8 |
Elliott Dean (Bridgeport) |
Defeated |
Zane Everhart (Harrison Central) |
Fall 1:31 |
Roman Baird (Madonna) |
Defeated |
David Music (Brooke) |
Fall 3:41 |
Mason Walton (Martins Ferry) |
Defeated |
Jake Finogle (Indian Creek) |
M-Dec 17-5 |
7 Jonathan Potts (East Liverpool) |
Defeated |
Travis Light (Buckeye Local) |
Fall 3:59 |
Jeremy Brown (Indian Creek) |
Defeated |
Austin Howard (Harrison Central) |
Fall 1:28 |
Doneven Clark (Paden City) |
Defeated |
Paige Milhoan (Meadowbrook) |
Fall 1:16 |
Andres Ramos (Brooke) |
Defeated |
Jeremiah Bixby (Martins Ferry) |
Forf |
Layne Kinney (Edison) |
Defeated |
Joel Ackley (Caldwell) |
Fall 0:42 |
Joey Vincent (Shenandoah) |
Defeated |
Josey Stern (Cameron) |
M-Dec 11-3 |
Gage Adams (Magnolia) |
Defeated |
Arch Newman (Brooke) |
Dec 6-5 UT |
James Novak (Meadowbrook) |
Defeated |
Tyler Donahue (Buckeye Local) |
Fall 0:58 |
Dylan Weimer (Morgantown) |
Defeated |
Rex Stewart (Cambridge) |
Fall 2:29 |
Sam Park (Linsly) |
Defeated |
Ian Mckenna (Steubenville Catholic Centr |
Dec 8-6 |
Kameron Hughes (Martins Ferry) |
Defeated |
Renee Richter (Monroe Central) |
Dec 7-1 |
Dakoyta Thatcher (John Marshall) |
Defeated |
Seth Kerner (Wellsville) |
Dec 12-7 |
Trenton Klempa (Bellaire) |
Defeated |
Michael Mosti (Southern Local) |
Fall 2:23 |
Jayden Porter (Shenandoah) |
Defeated |
Jack Booth (Magnolia) |
Def INJ |
Bryce Wade (Harrison Central) |
Defeated |
Bryson Utter (Union Local) |
Fall 1:50 |
Robert Frank (Southern Local) |
Defeated |
Michael Gadd (Clay-Battelle) |
Fall 1:51 |
Seth Richardson (Buckeye Local) |
Defeated |
Coleton Prine (Fort Frye) |
Fall 4:41 |
Corey Naylor (St. Clairsville) |
Defeated |
Sabin Ward (Martins Ferry) |
Fall 0:59 |
Skylar Hatten (Buckeye Local) |
Defeated |
Cyrus Hill (Linsly) |
Fall 4:24 |
5 Cody Albaugh (Bellaire) |
Defeated |
Zack Marbais (Harrison Central) |
Fall 1:58 |
Gavin Quigg (Southern Local) |
Defeated |
Clayton Yarosz (Toronto) |
Fall 0:10 |
Alexander Lude (Martins Ferry) |
Defeated |
Trenton Mitchell (Magnolia) |
Fall 2:15 |
Will Miller (University) |
Defeated |
Michael Shreves (Paden City) |
Dec 9-7 |
Owen Oliver (Barnesville) |
Defeated |
Dakota Sharps (John Marshall) |
M-Dec 11-1 |
Daniel Skelton (Wheeling Park) |
Defeated |
Jason Flaitz (Shenandoah) |
Fall 1:20 |
Josh Rudmann (University) |
Defeated |
Carl Nyh (Linsly) |
Dec 9-6 |
Chris Rinehart (Union Local) |
Defeated |
Jeffrey Sinclair (Morgantown) |
Fall 2:30 |
Jamal Petteway (Steubenville) |
Defeated |
Jarret Deaton (Bridgeport) |
Dec 5-2 |
Charles Smith (Buckeye Local) |
Defeated |
Cordell Lingafelter (Meadowbrook) |
Fall 2:44 |
B.J. Pearson (Toronto) |
Defeated |
Tucker Coultrap (Harrison Central) |
Dec 7-1 |
Michael Herrmann (Steubenville Catholic |
Defeated |
9 Nathan Miscuk (East Liverpool) |
Forf |
Caiden Adams (Oak Glen) |
Defeated |
Colin Kovacs (Union Local) |
Dec 4-1 |
Logan Walters (Weir) |
Defeated |
Briar Cunningham (Wellsville) |
Fall 0:37 |
Andrew Solansky (Beaver Local) |
Defeated |
Shawn Ball (Cameron) |
Fall 2:04 |
Manuel Suita (Linsly) |
Defeated |
Brody Cartwright (Magnolia) |
Fall 1:20 |
Kris Lincke (Weir) |
Defeated |
David Spencer (East Liverpool) |
Fall 2:15 |
Nate Bomboris (Union Local) |
Defeated |
Monroe Miller (Shenandoah) |
Fall 0:32 |
Josh Hite (Morgantown) |
Defeated |
Neville Kruger (Linsly) |
Fall 0:38 |
6 Skylor Wooley (East Liverpool) |
Defeated |
Tim Chesar (Meadowbrook) |
Fall 0:31 |
Caden Weekely (Wellsville) |
Defeated |
Kodi Rines (Bellaire) |
Fall 4:37 |
Calvin McGaha (Wheeling Park) |
Defeated |
Nicholas Jones (Buckeye Local) |
Fall 1:47 |
12 William Minnis (Oak Glen) |
Defeated |
Wyatt Babik (Crestview) |
Fall 2:14 |
Erik Perry (Harrison Central) |
Defeated |
Tommy Redman (Southern Local) |
Fall 3:49 |
Joseph Hoepfner (Bellaire) |
Defeated |
Liam Fowler (University) |
Fall 0:55 |