Christopher Heavner (River) |
Defeated |
Cameron Johnson (Weir) |
Fall 1:35 |
7 Danny Yost (Brooke) |
Defeated |
Diego Garcia (Linsly) |
Fall 0:40 |
Joseph Savage (Toronto) |
Defeated |
11 Caleb Bonar (Buckeye Local) |
T-Fall 16-0 |
Branden Parsons (Caldwell) |
Defeated |
Logan Wagner (Fort Frye) |
Fall 2:30 |
Christian Waterman (Bridgeport) |
Defeated |
Bryce Drake (Edison) |
Fall 2:34 |
Jarrett Stillion (Meadowbrook) |
Defeated |
12 Nate Loot (Steubenville Catholic Cent |
Dec 3-2 |
Camden Barr (Oak Glen) |
Defeated |
8 Josh Denoble (St. Clairsville) |
Dec 3-0 |
Matthew Tschappat (John Marshall) |
Defeated |
Logan Amos (Union Local) |
Fall 0:11 |
Calvin Matthews (University) |
Defeated |
Cole Girod (Weir) |
Dec 4-2 |
Doug Whitman (Toronto) |
Defeated |
10 Jake Mathews (Steubenville Catholic C |
Forf |
11 Brayden Johnson (Parkersburg South) |
Defeated |
D'Zayveon Richmond (Bridgeport) |
Fall 1:37 |
Braydon Demaria (Brooke) |
Defeated |
Michael Baer (Crestview) |
Fall 1:36 |
Federico Balius (Linsly) |
Defeated |
Cameron Lawrence (Morgantown) |
Forf |
Zach Ross (Indian Creek) |
Defeated |
12 Laramie Giesey (Shenandoah) |
Fall 0:24 |
9 Ethan Gray (John Marshall) |
Defeated |
Jordyn Spencer (Buckeye Local) |
Fall 1:35 |
Austin Macek (Madonna) |
Defeated |
Chad Tice (Wellsville) |
Dec 3-1 |
Kaden Lundy (Oak Glen) |
Defeated |
Jason Tice (Wellsville) |
Dec 4-1 |
10 Kyler Cecil (Magnolia) |
Defeated |
Nathan Cox (Beaver Local) |
Dec 4-1 |
11 Nick Blackburn (Shenandoah) |
Defeated |
Marcus Reed (Southern Local) |
Fall 0:59 |
Dakota Bonds (John Marshall) |
Defeated |
Kason Delancey (Fort Frye) |
Fall 1:55 |
George Hoover (Barnesville) |
Defeated |
Tomas Martin (Crestview) |
Fall 1:39 |
12 Aubrey Antill (Cambridge) |
Defeated |
Brendan Schrader (Shadyside) |
M-Dec 10-2 |
Wyatt Conley (Weir) |
Defeated |
9 Mathew Dudich (Linsly) |
Fall 3:49 |
Chase Ward (Martins Ferry) |
Defeated |
Dylan Reiordan (Brooke) |
M-Dec 11-0 |
Jason Beisel (Magnolia) |
Defeated |
Logan Konchar (Oak Glen) |
Def INJ |
10 Canon Welker (Wheeling Park) |
Defeated |
Wyatt Moore (Beallsville) |
Fall 2:47 |
Elliott Dean (Bridgeport) |
Defeated |
11 Austin DaRe (St. Clairsville) |
Dec 7-3 |
Roman Baird (Madonna) |
Defeated |
Trent McManes (Meadowbrook) |
Fall 2:03 |
Peyton Shook (John Marshall) |
Defeated |
D.J. Hoge (Shadyside) |
Fall 4:32 |
12 Garrett Dozier (Toronto) |
Defeated |
Mason Walton (Martins Ferry) |
Fall 0:53 |
8 Ryley Crall (Union Local) |
Defeated |
7 Jonathan Potts (East Liverpool) |
Fall 2:55 |
James Sheets (Clay-Battelle) |
Defeated |
Michael Gale (Morgantown) |
Fall 1:52 |
Wyatt VanDyne (Beallsville) |
Defeated |
Cole Mccammon (Monroe Central) |
T-Fall 15-0 |
10 Bryce Farrabee (Barnesville) |
Defeated |
Jeremy Brown (Indian Creek) |
Dec 10-4 |
11 Jordan Dalby (Union Local) |
Defeated |
Doneven Clark (Paden City) |
Fall 1:29 |
Hunter Mahoney (Fort Frye) |
Defeated |
Devin Allan (Southern Local) |
Fall 0:49 |
Chris Parker (Toronto) |
Defeated |
Devin Hawkins (Magnolia) |
M-Dec 12-3 |
12 Brise Bennett (University) |
Defeated |
Andres Ramos (Brooke) |
T-Fall 15-0 |
9 Austin Love (John Marshall) |
Defeated |
Layne Kinney (Edison) |
Fall 2:48 |
Gunnar Kernik (Bellaire) |
Defeated |
William Moore (Shenandoah) |
Dec 7-5 |
Isaac Ricketts (Crestview) |
Defeated |
Joey Vincent (Shenandoah) |
Fall 2:08 |
7 Braeden Pauley (University) |
Defeated |
Gage Adams (Magnolia) |
Fall 1:24 |
11 Gage Walker (East Liverpool) |
Defeated |
James Novak (Meadowbrook) |
Fall 2:17 |
Jacob Howard (Harrison Central) |
Defeated |
Dylan Weimer (Morgantown) |
Dec 6-4 SV |
Kyre Smith (Toronto) |
Defeated |
Sam Park (Linsly) |
Dec 8-4 |
12 Trey Wright (Oak Glen) |
Defeated |
Kameron Hughes (Martins Ferry) |
Fall 0:50 |
9 Dylan Glotfelty (Barnesville) |
Defeated |
Dakoyta Thatcher (John Marshall) |
Fall 1:46 |
Dustin Lengyel (Weir) |
Defeated |
Trenton Klempa (Bellaire) |
Fall 1:18 |
Max Camilletti (Brooke) |
Defeated |
Bryce Hunt (Paden City) |
Fall 3:25 |
10 Cameron Woods (Barnesville) |
Defeated |
Jayden Porter (Shenandoah) |
Forf |
11 Michael Loy (East Liverpool) |
Defeated |
Bryce Wade (Harrison Central) |
Fall 2:12 |
Robert Frank (Southern Local) |
Defeated |
Mike Irvin (Steubenville Catholic Centra |
Dec 7-3 OT |
Logan Mackey (Cameron) |
Defeated |
Garet Hostuttler (Weir) |
Fall 2:19 |
12 Jeremiah Timberlake (Wheeling Park) |
Defeated |
Seth Richardson (Buckeye Local) |
Fall 1:38 |
Corey Naylor (St. Clairsville) |
Defeated |
Julian Giovengo (Linsly) |
Fall 2:56 |
Jesse Fulton (Toronto) |
Defeated |
Jakob Fenske (Edison) |
Fall 4:07 |
Reese Wills (Weir) |
Defeated |
Ethan Shipp (Morgantown) |
Fall 0:35 |
10 Braden Robinson (Union Local) |
Defeated |
Skylar Hatten (Buckeye Local) |
M-Dec 8-0 |
5 Cody Albaugh (Bellaire) |
Defeated |
11 Johnnie Simms (Cameron) |
Dec 4-2 SV |
Jaden Glenn (Oak Glen) |
Defeated |
Gavin Quigg (Southern Local) |
Fall 2:55 |
Alexander Lude (Martins Ferry) |
Defeated |
Gabe Cusick (Crestview) |
Fall 2:08 |
Evan Daniels (Madonna) |
Defeated |
Will Miller (University) |
Dec 7-1 |
Owen Oliver (Barnesville) |
Defeated |
9 Levi Turner (East Liverpool) |
Dec 5-2 |
Daniel Skelton (Wheeling Park) |
Defeated |
Austin Hughes (Wellsville) |
M-Dec 9-1 |
Wyatt Schrader (Shadyside) |
Defeated |
Noah Duck (Martins Ferry) |
Fall 4:20 |
10 Wyatt Strum (Oak Glen) |
Defeated |
Josh Rudmann (University) |
Dec 3-0 |
11 Hunter Baird (Madonna) |
Defeated |
Chris Rinehart (Union Local) |
Fall 2:36 |
Jamal Petteway (Steubenville) |
Defeated |
Gage Dickey (Southern Local) |
Dec 5-3 |
Frank Hague (Indian Creek) |
Defeated |
Matthew Nery (Crestview) |
Dec 8-4 |
Charles Smith (Buckeye Local) |
Defeated |
12 Rander Amos (Paden City) |
Dec 11-6 |
9 Michael Vannest (St. Clairsville) |
Defeated |
B.J. Pearson (Toronto) |
Fall 3:25 |
Leo Baker (Fort Frye) |
Defeated |
Chance Darrah (Bellaire) |
Fall 2:28 |
Richard McFarland (Martins Ferry) |
Defeated |
James Dobbs (St. Clairsville) |
Dec 11-4 |
10 Blayne Erwin (Harrison Central) |
Defeated |
Michael Herrmann (Steubenville Catholic |
Fall 2:52 |
11 Hunter Morris (Southern Local) |
Defeated |
Timothy Bell (Bellaire) |
Fall 3:05 |
Wyatt Linder (Parkersburg South) |
Defeated |
Kevin Perdue (Barnesville) |
Fall 1:59 |
Noah Wilson (Brooke) |
Defeated |
Zach Ware (Magnolia) |
Forf |
Jacob Todd (Madonna) |
Defeated |
Caiden Adams (Oak Glen) |
Dec 6-2 |
Logan Walters (Weir) |
Defeated |
Wyatt Wingrove (Cameron) |
Dec 8-5 |
Christopher Aubrey-Big (Toronto) |
Defeated |
Briggs Schafer (Shenandoah) |
Fall 3:56 |
Jordan Grewell (Meadowbrook) |
Defeated |
Shawn Allen (Indian Creek) |
Fall 0:47 |
Andrew Solansky (Beaver Local) |
Defeated |
10 Garett Duncan (Bridgeport) |
Dec 7-4 |
11 Latrell Crute (Southern Local) |
Defeated |
Chandler Warner (Shenandoah) |
Fall 0:09 |
Jaiden Springer (St. Clairsville) |
Defeated |
Kohl Mobelini (Cambridge) |
Fall 1:57 |
Kyler O'Connor (Oak Glen) |
Defeated |
Paul Harwood (University) |
Fall 3:48 |
Billy Dewall (Brooke) |
Defeated |
12 Justin Jackson (Barnesville) |
Fall 2:35 |
Shayne Chrsitian (Buckeye Local) |
Defeated |
8 Hezekiah Scurry (Steubenville) |
Fall 2:51 |
Axel Gebhardt (Wheeling Park) |
Defeated |
Vincent Patrone (Bellaire) |
Fall 4:34 |
Tyler Yost (Morgantown) |
Defeated |
Trevor Wintermantle (Southern Local) |
Fall 4:51 |
10 Josh Sanders (University) |
Defeated |
Manuel Suita (Linsly) |
Fall 2:16 |
11 Cole Laroche (Bellaire) |
Defeated |
Brandon Hiles (Indian Creek) |
Fall 1:58 |
Cody Gamble (Harrison Central) |
Defeated |
Thomas Lenhart (Fort Frye) |
Fall 0:38 |
Zac Cesario (Buckeye Local) |
Defeated |
Zachary Kuneff (Bridgeport) |
M-Dec 12-1 |
12 Mason Wiley (Caldwell) |
Defeated |
Kris Lincke (Weir) |
Fall 0:59 |
Derek Witsberger (St. Clairsville) |
Defeated |
Nate Bomboris (Union Local) |
Dec 4-3 |
Kyler Flanigan (Oak Glen) |
Defeated |
Kenton Conley (Brooke) |
Fall 3:48 |
Josh Croft (Harrison Central) |
Defeated |
Trevor Hayes (Caldwell) |
Fall 0:18 |
10 Ben Gribble (University) |
Defeated |
Josh Hite (Morgantown) |
Fall 4:23 |
11 Dante Pelino (Crestview) |
Defeated |
Alexio Morales (Buckeye Local) |
Fall 1:39 |
Anthony Boley (Steubenville) |
Defeated |
Evan Merryman (Indian Creek) |
Fall 2:52 |
Gabe McCardle (John Marshall) |
Defeated |
Ethan Lively (River) |
Dec 7-2 |
6 Skylor Wooley (East Liverpool) |
Defeated |
12 Levi Bryant (Bridgeport) |
Dec 3-0 |
8 Greg Hawkins (Weir) |
Defeated |
Caden Weekely (Wellsville) |
Fall 0:28 |
Cameron Camp (Fort Frye) |
Defeated |
Ryan Cross (Paden City) |
Fall 1:55 |
Layne Dunlap (Bridgeport) |
Defeated |
Nathan Zink (Indian Creek) |
Fall 1:13 |
10 Neil McKnight (Morgantown) |
Defeated |
Calvin McGaha (Wheeling Park) |
Dec 8-1 |
11 Mikey Hamrick (Magnolia) |
Defeated |
12 William Minnis (Oak Glen) |
Fall 2:22 |
Jordan Brueck (Weir) |
Defeated |
Jason Peebles (Meadowbrook) |
Fall 0:22 |
Trey Delguzzo (St. Clairsville) |
Defeated |
Austin Baumgartner (Fort Frye) |
Fall 3:30 |
Ryan Fox (East Liverpool) |
Defeated |
Erik Perry (Harrison Central) |
Fall 0:44 |
9 Brady Williams (John Marshall) |
Defeated |
Joseph Hoepfner (Bellaire) |
Fall 4:18 |
Tommy Thompson (Edison) |
Defeated |
Richard Montelione (Steubenville Catholi |
Dec 5-1 |